Dolap Takipçi Hilesi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Dolap Takipçi Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Dolap Takipçi Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

TakipSitesi TakipSitesi -
116 0

Dolap takipçi hilesi, birçok insanın söz konusu alışveriş uygulamasında takipçi sayısını artırmak için başvurdukları bir yöntemdir. Peki Dolap takipçi hilesi nedir? Nasıl yapılır? sorularına cevap vermek isteseydik bu cevap-lar neler olurdu? Gelin hep birlikte buna bakalım.

Dolap Takipçi Hilesi

Dolap Takipçi Hilesi Nedir?

Dolap uygulamasında takipçi sayısını artırabilmek için yapılan bir yöntemdir. Ancak insanlar hile kelimesinden tam olarak neyin kastedildiğini karıştırmaktadır. Hile, takipçi sayısı anlamında açıklayacak olursak şayet; insanların farkında olmadan sizi takip etmelerini sağlayan bir hile, hack veya türevlerini sağlamaktır. Kısacası hile yapmaktır. Bu yüzden söz konusu yöntemi bulmak veya yapabilmek ilgili platformda spam oluşturmuş olmanıza sebep olabilir veya yasal sıkıntılar meydana getirebilir.

Nasıl Yapılır?

Aslında yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir hile yöntemini yapabilmek için söz konusu sisteme veya programa ihtiyacınız vardır. Bu sistem veya program olmadan yapamazsınız.

Programsız Halini Bulmak Mümkün Mü?

Bazı takipçi satan siteler hediye veya reklam amaçlı belirli bir sayıda takipçi göndererek en nihayetinde sizlere dolap takipçi paketlerini satmayı hedeflemektedirler. Bu konuda karar sizlere ait olmakla birlikte biz en önemli unsurun organik takipçi olduğunu düşünmekteyiz.

Faydalı Mı?

Söz konusu hile biçimini yapmanız doğrultusunda takipçi sayınız artar ancak gerek bot takipçi ve gerekse işlevi olmayan, sayıdan ibaret takipçi yapısı sizlere fayda sağlamaz. Ancak yine de fayda olarak şu söylenebilir; profilinizi gören insanlar ”Aaa! Epey takipçisi de varmış!” tarzında bir düşünceye kapılabilir.

Dolap Takipçi Hilesi Siteleri Hangileridir?

Bu konuda takipçi satan birçok site vardır. Bu sitelerden alışveriş yapıp yapmamak sizlere kalmış bir durumdur. Ancak biz bu şekilde takipçi kasmak gibi bir eylemi tercih etmemekle birlikte tavsiye de etmiyoruz.

Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak için şu makaleye mutlaka bakınız. Dolap Uygulamasında Nasıl Takipçi Kazanılır?

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek hazırlanmıştır ve herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir.

İlgili Yazılar