İnstagram Bot Takipçi Paketleri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. İnstagram Bot Takipçi Paketleri Hakkında Bilgiler

İnstagram Bot Takipçi Paketleri Hakkında Bilgiler

TakipSitesi TakipSitesi -
67 0

İnstagram Bot Takipçi Paketleri, birçok insan instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayısının yüksek olmasını istemektedir. Bu doğrultuda ise bazı zamanlar takipçi kasmaya çalışırken bazı zamanlarda ise takipçi paketlerini satın alarak ilerlemektedirler. Bu yazımızda bot takipçi üzerine olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

İnstagram Bot Takipçi Paketleri

İnstagram Bot Takipçi Paketleri

Öncelikle bot takipçinin ne demek olduğuna bakalım. Bot takipçi herhangi bir gerçek kişiyi temsil etmeyen sadece manuel veya otomatik olarak oluşturulmuş profillerdir. Bazı zamanlarda herhangi birini taklit ederek yani fake profil olarak da karşımıza çıkacak biçimde görsel veya isim bakımından düzenleme yapılmış hallerini de görebilmekteyiz. Ancak genel olarak sadece belirli bir isimle açılmış hesaplardır.

Bazı takipçi paketi satan web siteleri bu tür belirli sayıda takipçiyi beyan ettikleri fiyata satabilmektedirler. Hatta kimi zaman bunu paket halinde şu kadar adet bot takipçi tarzında da satabilmektedirler. Tabi bu bot takipçi paketlerinin belirli nitelikleri de olmaktadır.

Yabancı Bot Takipçi Paketleri

Takipçi paketi satan web sitelerinde sıkça karşılaştığımız bir takipçi türüdür. Neredeyse dünyanın tüm ülkelerine dair takipçi satmaktadırlar. Örneğin Fransa, Hindistan veya birçok Avrupa ülkesine ait bot takipçiler satılmaktadır. Planlamanız doğrultusunda bu takipçi türlerine ihtiyaç duymanız pek doğaldır.

Türk Bot Takipçi Paketleri

Yine ülkemiz sınırları içerisinde kullanılan isimlerle açılmış, ilk bakışta herhangi bir Türk yurttaşımız olabileceğini düşündüğümüz ancak sahte, fake veya bot takipçi diye nitelendirebileceğimiz profillerdir. hatta hem yabancı hem de Türk takipçi konusunda kadın veya erkek profiller de satılmaktadır.

Bot Takipçi Paketlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü ilgili takipçi servisinin sunduğu paket yapısına ve istediği fiyata göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 1000 adet bot takipçiyi 1 – 2 Türk Lirasına satın almak gibi imkanlar bulunabiliyor.

Bot Takipçi Satın Almak Faydalı Mı?

Bu konuda söylenecek birçok şey bulunabilir. Ancak biz bot takipçi satın almanın doğru olmadığını düşünmekle birlikte faydasız olduğunu da düşünmekteyiz. Karar sizlere aittir.

Zamanla Düşme Oluyor Mu?

Kaliteli bir sağlayıcıdan almadığınız sürece düşüş gösterebilir.

Profilime Zarar Verir Mi?

Tecrübe eden oldu mu bilmiyoruz ancak instagram isimli platform hesabınızı spam oluşturduğunuz için kapatabilir. Tabi bu söylediğimiz şey sadece varsayımdan ibarettir. Tecrübemiz bulunmamaktadır.

Bot Takipçi Programı Var Mı?

Bu konuda bazı panel veya sistemler üretildiğine dair söylemler söz konusu olsa da kimse size bu paneli ücretsiz olarak vermez. Organik takipçi kasmak varken bu tür yaklaşımlar içerisinde olmayı doğru bulmamaktayız.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. İnstagram Takipçi Hilesi

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Herhangi bir ticari amacımız bulunmamaktadır.

İlgili Yazılar