İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri Hangileridir?

İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri Hangileridir?

TakipSitesi TakipSitesi -
92 0

İnstagram takipçi hilesi siteleri, birçok insanın sosyal medya hesaplarında takipçi sayısına önem vermesiyle birlikte, piyasada adı hile veya paket olarak geçen takipçi amaçlı ürünlerin de sayısı artmış bulunmaktadır. Bu yazımızda ise bu takipçi hilesi ile ilgili açılmış web siteleri üzerine bilgiler vereceğiz.

İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri

İnstagram Takipçi Hilesi Siteleri

İnstagram takipçi sayısını artırmak isteyen insanlar, hile adı altında bazı yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemin anlam olarak en temelinde şu yatmaktadır. Bir program veya sistem kurarak, insanların sizin profilinizi takip etmelerini sağlamak. Tabi ki de bu yönde bir sistem veya panel bilgisi bulunmamaktadır. Daha çok hile kelimesi ile birçok site takipçi paketi satmaktadır. Bu takipçi paketlerinin reklamını yapabilmek adına da sosyal medya hesaplarınıza bir miktar ücretsiz bot veya gerçek takipçi dedikleri takipçi yollamaktadırlar.

Yukarıda saydığımız sebepten ötürü takipçi hilesi siteleri adı altında açılan ancak paket satış sitesi olan bu web site oluşumları hakkında isim vermeyeceğiz. Çünkü sosyal medyada en iyi ve en uygun olanının organik takipçi olduğunu düşünmekteyiz. Ancak bu sitelerden paket satın alıp almamak sizlere kalmış bir durumdur.

Takipçi Hilesi Siteleri Tehlikeli Midir?

Tehlikelidir. Bu şekilde söylememizin sebebi ise; söz konusu site yönetimlerinin amaçlarının ne olduğunu tam anlamıyla saptamanın mümkün olmamasıdır. Şöyle ki, söz konusu sitede kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıyorsanız tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak yine söz konusu sitelerde sadece sosyal medya kullanıcı adınızla işlem yapıyorsanız bir tehlike söz konusu değildir. (Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için mutlaka başka kaynaklara da başvurunuz.)

Bu Yöntemi Kullanmak Fayda Sağlar Mı?

Söz konusu hile yöntemini kullanmış olmanın yasal sonuçları olabilir. İnsanların kendi rızası olmadan sizlerin profilini takip etmesini sağlamak suç teşkil edebilir. Ancak takipçi paketi satın almanın bir suç oluşturup oluşturmadığı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Fayda konusuna gelince de insanların sosyal medya hesaplarınızı görünce ”Aaa! Epey takipçisi varmış!” demelerinden başka bir faydasının olacağını düşünmemekteyiz. Tabi insanlar olumlu anlamda farklı bir düşünceye kapılmadıkları sürece.

İnsagram Organik Takipçi Nasıl Kasılır?

Bu konuda söylenecek birçok şey mevcuttur ancak genel olarak doğru ve kaliteli paylaşımlar yaptığınız sürece takipçi sayınızda artış olacaktır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Dolap Takipçi Hilesi

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Hiçbir ticari amaç güdülmemektedir.

İlgili Yazılar