Threads Takipçi Hilesi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi

TakipSitesi TakipSitesi -
112 0

Threads takipçi hilesi, 6 Temmuz 2023 tarihinde kullanıma açılan Threads bir anda popüler olmuş durumda. Pek doğal olarak da insanlar bir an önce takipçi kasmak adına yarışır hale gelmiştir. Eğer sosyal medya fenomeni değilseniz ve olmak adına mücadele ediyorsanız önünüze çıkan yöntemler genelde organik takipçi kasmak veya takipçi paketi satın almak gibi yöntemler oluyor. Bu makalemiz de Threads isimli platformdaki takipçi hilesine yönelik.

Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi

Threads takipçi hilesi ile ilgili birçok söylem mevcuttur. Bunlardan bazıları bir program kullanılarak takipçi elde etmek veya takipçi paketi alarak takipçi sayısını artırmaya yönelik olmaktadır.

Bu makalemizde sizlere bu konuda birçok söylem olsa da aslında hile kelimesi ile neyin kastedildiğine yönelik açıklamada bulunacağız.

Threads uygulaması Twitter’a bir yerde rakip olacak düzeyde. Uygulamanın arkadasın Meta var. Yani Facebook ve Instagram gibi dünya genelinde milyarlarca insanın kullandığı uygulamaların sahibi olan yapılanma. Muhtemelen dünya çapında 100 milyonlarca kullanıcıya ulaşacak olan bu uygulamada birçok insan bir an önce takipçi kasmak adına daha şimdiden yarışır hale gelmiştir.

Geleleim Threads takipçi hilesi kavramının aslında ne olduğuna. Bu kavram ile bazı web siteler takipçi satmaya çalışmaktadır. Bazı web siteler de kar amacı gütmeden bir miktar ücretsiz takipçiyi (panel vb. bir uygulama -sistem- eşliğinde) göndermektedir.

Bu konuda zaman içerisinde birçok makale yazılacak veya web site açılacaktır.

Sonuç olarak hileden kastedilenin ne olduğunu anlamışsınızdır diye düşünüyoruz.

Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak için mutlaka şu web siteye bakınız. Threads Takipçi Hilesi

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Tiktok Takipçi Hilesi 2023

İlgili Yazılar